Участковые Марьинского отделения полиции провели профилактический рейд в Курахово + ВИДЕО

Здоровье, КАРАНТИН | 17:08, 11.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Участковые Марьинского отделения полиции провели профилактический рейд заведениями города Курахово

С целью защиты здоровья и безопасности людей полицейские Марьинки провели рейд по магазинам города Курахово на предмет соблюдения собственниками и продавцами эпидемиологических.

Участковые провели разъяснительные беседы, проинспектировали наличие масок и антисептиков, дезинфицирующих средств, отметок ожидания в очереди, наличия информации о количестве одновременных посетителей, обязательного масочного режима и резервуаров для использованных средств индивидуальной защиты.

Во время проведения мероприятий нарушений не выявлено.
Напоминаем правила, обязательные к исполнению:
— регулярная дезинфекция;
— социальная дистанция;
— защитные маски в супермаркетах, учреждениях, развлекательных заведениях, зонах отдыха и общественном транспорте и тому подобное.
За нарушение правил карантина и санитарных норм предусмотрена как административная, так и уголовная ответственность. Нарушителям грозят штрафы от 17 до 170 000 гривен или лишение свободы на срок от 3 до 8 лет.

Дільничні Мар'їнського відділення поліції провели профілактичний рейд закладами міста КураховеУ Донецькій області щодня фіксують нові випадки захворювання на СOVID-19. Тому карантинні заходи, визначені Урядом України і спрямовані на протидію розповсюдженню коронавірусної інфекції, тривають. Поліція разом із, міською владою, службами Міністерства охорони здоров’я здійснює контроль за встановленими раніше обмеженнями.Із метою захисту здоров’я і безпеки людей поліцейські Мар'їнки провели рейд по крамницях міста Курахове на предмет дотримання власниками та продавцями епідеміологічних . Дільничні вкотре провели роз'яснювальні бесіди, проінспектували наявність масок та антисептиків, дезінфікуючих засобів, позначок очікування в черзі, наявності інформації щодо кількості одночасних відвідувачів, обов'язкового маскового режиму та резервуарів для використаних засобів індивідуального захисту. Під час проведення заходів порушень не виявлено.Нагадуємо правила, обов’язкові до виконання:- регулярна дезінфекція;- соціальна дистанція;- захисні маски у супермаркетах, установах, розважальних закладах, зонах відпочинку та громадському транспорті тощо.За порушення правил карантину та санітарних норм передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Порушникам загрожують штрафи від 17 до 170 тисяч гривень або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Опубліковано Мар'їнське ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області Субота, 10 жовтня 2020 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: